top of page

HİZMETLER

Öztürk Lazer Bıçak İzleri

Bıçak İzleri

Kutu Kalıpları

Her türlü kutu kalıpları bıçak izlerine göre lazerde kesilerek, bıçak bükme makinasında yontulur ve tahtaya monte edilir. 
Lastikleme işlemi sonrasında hizmete hazır durumunda teslim edilir.

Öztürk Lazer  kalıp .jpg

Bobs Kesim Kalıpları

Öztürk Lazer bobst.jpg

Bobst kesim kalıpları düz kesim kalıplarından farklıdır. Bu kalıplar karton ve oluklu mukavva kesen özel ve süratli makinelerde kullanılır. Bu makinelerde kesme ünitesi dışında ayıklama ve ön ayıklama üniteleri vardır.

 

Normal, erkek, dişi ve ön ayıklama. Set olarak yapılan bu kalıplar bu makinelerde ayar süresini azaltır ve kesilen işlerin otomatik temizlenmesini sağlar.

Etiket Kesim Kalıpları

Etiket Kesim Bıçakları iki kategoriye ayrılmaktadır.

Birincisi standart yani 23.8 mm yükseklik bıçaktan yapılan diğeri ise 8-12 mm yükseklik bıçaktan yapılan kalıplar.

 

Standart kalıplar yapışkanlı, tabaka kâğıtlar için kullanılmakta olup pedal, kazanlı, maşalı makinelerde kullanılır. 8-12 mm olan bıçaklar ise rulo etiketleri kesen süratli makinelerde kullanılmaktadır.

Öztürk Lazer Etiket.png

Oluklu Mukavva Kalıpları

Öztürk Lazer.png

Oluklu mukavva kutu kesim bıçakları kartonun yeterli gelmediği büyük veya daha ağır ürünlerin korunmasını sağlamak için kullanılır.

Üretilmeden önce proje aşamasında ambalajı yapılacak ürünün özellik ve ağırlığı gibi konular değerlendirilip kağıt cinsi belirlenir.

Belirlenen özelliklerde kesme kalıbı yapılır.

Conta Kalıpları

Conta Kesim Bıçakları otomotiv, endüstriyel makineler, beyaz eşya, sızdırmazlık içeren her türlü ürün imalatında kullanılır.

 

NBR, Alüminyum, Bakır, lastik, sünger, keçe, pres bant, gri karton ve benzeri malzemelerden üretilen conta ve yardımcı malzemeleri kesmeyi sağlayan bu kalıpların bıçakları özel olup ağızları sertlendirilmiştir.

Öztürk Lazer Conta Kalıpları.jpg

Frekans Kalıpları

Öztürk Lazer Frekans Kalıpları.jpeg

Frekans kesim bıçakları; Plastik, PVC, defter-ajanda kapları, cep telefonu kılıfları ve benzer ürünlerin imalatında kullanılır.

 

Frekans kalıpları hem klasik bıçaktan hem de sarı frekans bıçaklarından yapılır ve frekans makinelerinde rezistans ısıtılarak kullanılır.

Deri Kalıpları

%C3%96zt%C3%BCrk%20lazer%20deri%20kesim%

Deri kesim bıçakları iki çeşittir. Birincisi demir bıçak dediğimiz klasik bıçak, diğeri ise bizim ürettiğimiz bıçaklardır.

 

Ürettiğimiz bıçaklar hassasiyeti ve kalitesi yüksek olan ayakkabı, cüzdan, deri ve hediyelik eşya ürünlerinin imalatında kullanılmaktadır.

Poşet Kalıpları

Öztürk Lazer Plastik Poşet Kalıbı.jpg

Poşet Kesme Makinaları için kullanılır.

Naylon/Hışır Poşet üretiminiz için makinalarınızda kullandığınız atlet poşet kesme bıçakları komple metalden ve tahtadan olarak iki çeşittir.

 

Çiviliksiz ve Çivilikli olarak üretilir.

bottom of page